top of page

W DNV nie ma szufladek!

W ramach cyklu #localTech, przedstawiam Wam kolejną firmę technologiczną z trójmiejskiego rynku, którą miałyśmy z Kasia Krzyżanowska wielką przyjemność odwiedzić i poznać “na żywo”. 👍


DNV to międzynarodowa firma ze skandynawskimi korzeniami, której celem od 1864! roku jest ochrona życia, mienia i środowiska.

Ale niech nie zwiedzie Cię jej sędziwy wiek! DNV jest bardzo zwinne! 🤸‍♀️

Czego świadectwem jest choćby ekspresowa decyzja o zorganizowaniu trzeciego spotkania w Trójmieście skupiającego specjalistów HR i EB w ramach cyklu HR+EB. 🥳


Co robi DNV? 🛠

DNV możesz kojarzyć z branżą przemysłu morskiego. Mogą Cię zatem zaskoczyć jej światowej klasy usługi dla łańcucha produkcji energii oraz rozwiązania cyfrowe na całym świecie! 🌍

Kojarzysz cykl Scandinavian IT Night Tricity? To właśnie DNV za wszystkim stoi. 👍Dlaczego fajnie tu być? ✌️

👉 “DNV zawsze było na mojej liście top pracodawców. Przyciągnęła mnie tu skandynawska kultura. A styl pracy w oparciu o flexibility, indywidualny rozwój i podejściu “jak ci mogę pomóc?” sprawiają, że nigdzie się nie wybieram :)” - Martyna Stolińska, People Manager.

👉 “Jest tu duża doza zaufania i otwartość na budowanie własnych, nieszablonowych ścieżek rozwoju. Mamy możliwość podążania w kierunku, który nas interesuje, a przejścia pomiędzy rolami managerskimi i specjalistycznymi są świetnym tego dowodem. Jednym słowem nie musisz zmieniać firmy, żeby zmienić stanowisko.” - Karina Borowiec, Employer Branding Manager.

👉 “Migracja między zespołami (w 2022 roku ok. 20 osób), to u nas standard. Co również potwierdza gotowość na pomysły i zwinne działanie. Stawiamy na różnorodność zespołów i liderów, a ok. 40% osób na stanowiskach managerskich w naszym dziale IT w Polsce to kobiety,” - Bartłomiej Gliński, General Manager IT Poland.


Co słychać w rekrutacjach?

DNV w samym trójmiejskim IT liczy 150 osób! A za ciągłym wzrostem +20% stoi stabilność i wiarygodność prowadzonego biznesu.


Aktualnie w dziale IT jest otwartych 15 rekrutacji.

Najbardziej poszukiwani są 📣

👉 #Team #Lead Application Management

👉 Kubernetes and #DevOps Engineer

👉 #Java Integration Developer


Aplikuj na stronie 👉

https://lnkd.in/e8Q-Mavn


🎯 DNV i ludzie, których poznałam wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie! Tutaj nic nie jest zaszufladkowane. Zaczynając od podejścia do pracownika, poprzez uszanowanie godności każdego człowieka, aż po nowoczesność w działaniu.


👉 Polecam pracę w trójmiejskim DNV każdemu, dla kogo rozwój, wpływ, szacunek i bezpieczeństwo współpracy są ważne.


PS. Jesteś fajną firmą TECH? Masz swoją siedzibę lub oddział w 3city? I aktywnie rekrutujesz? Napisz do mnie!

17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page