top of page

Siła DLabs.AI tkwi w różnorodności!

W ramach mojego cyklu #localTech, przedstawiam kolejną firmę technologiczną z trójmiejskiego rynku, którą miałam wielką przyjemność odwiedzić. 🥳 Nadmienię tylko, że pierwszy raz poznaliśmy w 2019 roku. W ważnych okolicznościach … 🏆👇


Jak to się zaczęło? 🚀

Wszystko zaczęło się jakieś 15 lat temu z inicjatywy założycieli Shemmy Majewski (CEO) i Maciej Karpicz (CTO), którzy chcieli pomagać w optymalizacji leczenia chorób przewlekłych za pomocą oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji.

Misji daleko nie trzeba szukać. Przemek (CEO) choruje na cukrzycę typu 1.

Dziś w Zarządzie DLabs.AI zasiada również Ewa Rajewska, CFO.


Co robi DLabs.AI? 🛠

@DLabs.AI jest wiodącą środkowoeuropejską firmą budującą customowe rozwiązania AI, głównie dla branż: EdTech, Retail i HealthTech.

Amibcją DLabs.AI jest być topową firmą w Europie specjalizującą się w rozwiązaniach AI dla branży MedTech. 💪

Aga Myśliwczyk w dlabs

Dlaczego fajnie tu być? ✌️ #localTech

👉”W DLabs.AI, nasza siła tkwi w różnorodności. Znajdziesz u nas ludzi z wielkich korporacji, akademickiego świata czy innych branż. Stawiamy na otwarte i przyjazne środowisko pracy.

Promujemy podejście "pracuj mądrze, a nie ciężko", bo wierzymy, że efektywność i wyniki są owocem inteligentnego podejścia do pracy.

Nasi Co-funderzy są otwarci na pomysły, więc realnie możemy wpływać na kierunek rozwoju firmy.

No i po prostu się lubimy.

Dlatego ludziom jest tutaj dobrze być.” - Katarzyna Gutmanska, Head of People Operations.

👉“Staramy się być otwarci na ludzi. Cyklicznie pytamy o feedback, bo wiemy, że mamy fuckupy na swoim koncie ;)” - Shemmy Majewski, CEO.

👉”Firma robi coś dobrego. Core values, work-life balance, praca z biura + z domu, nacisk na rozwój, to wszystko sprawia, że w DLabs.AI jest fajnie. Kokos 🐶 też lubi tutaj być :)” - Katarzyna Przybył, Front-end Developer.


Co słychać w rekrutacjach? 🥳

DLabs.AI liczy aktualnie 21 osób.


Najbardziej poszukiwany jest 📣


Aplikuj lub poleć kogoś o tutaj 👉

https://dlabs.ai/career/machine-learning-engineer-remote/



🎯 Z Przemkiem (CEO) poznaliśmy się w ramach projektu 𝐏𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐰 𝐈𝐓 𝐝𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐛𝐢𝐞𝐭, FAIRit. Dla DLabs.AI różnorodne zespoły to wartość (dziś 43% stanowią kobiety), dlatego bez wahania zgodził się być firmą partnerską, otwartą na rekrutacje naszych uczestniczek.


Kiedy odwiedziłam ich po 4 latach, miałam wrażenie, że czas u nich stanął w miejscu. Niezmiennie otwarci i “normalni”. Bez cienia buty.

Z drugiej strony chyba jeszcze bardziej sfokusowani na pomaganie - wypuścili e-book i już wkrótce chatbot dla rodziców świeżo zdiagnozowanych dzieci z cukrzycą typu 1.


Chcę tam jeszcze wrócić, a Ty? :)


PS. Jesteś fajną firmą TECH? Masz swoją siedzibę lub oddział w 3city? I aktywnie rekrutujesz? Napisz do mnie!


Aga Myśliwczyk w dlabs #localtech

18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page