top of page

Z Grid Dynamics znajdziesz wiele punktów zaczepienia!

W ramach cyklu #𝐥𝐨𝐜𝐚𝐥𝐓𝐞𝐜𝐡, przedstawiam Wam kolejną firmę technologiczną z trójmiejskiego rynku, którą miałyśmy z Kasia Krzyżanowska wielką przyjemność odwiedzić i poznać “na żywo”.


Grid Dynamics liczy obecnie ponad 3.000 specjalistów IT. Oprócz amerykańskiego HQ, Grid działa w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Indiach oraz Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce są 4 oddziały (Kraków, Wrocław, Gdańsk i Warszawa).

W tym gdański w Olivia Centre na 19 piętrze w budynku Olivia Star na czele z Sergey P., Location Lead, gdzie jest już prawie 70 osób! 🥳𝐂𝐨 𝐫𝐨𝐛𝐢 𝐆𝐫𝐢𝐝 𝐃𝐲𝐧𝐚𝐦𝐢𝐜𝐬? 🛠

Grid Dynamics wdraża projekty end2end w modelu doradczym w zakresie transformacji cyfrowej.


Misją firmy jest 𝐫𝐨𝐳𝐩𝐨𝐰𝐬𝐳𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞ł𝐨𝐦𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐢 i rozwiązań, m.in., 𝐃𝐚𝐭𝐚 𝐒𝐜𝐢𝐞𝐧𝐜𝐞, 𝐒𝐳𝐭𝐮𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐥𝐢𝐠𝐞𝐧𝐜𝐣𝐚, 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐨𝐬𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐦𝐦𝐞𝐫𝐜𝐞, 𝐬𝐤𝐚𝐥𝐨𝐰𝐚𝐥𝐧𝐞 𝐮𝐬ł𝐮𝐠𝐢 𝐨𝐦𝐧𝐢𝐜𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥, 𝐃𝐞𝐯𝐨𝐩𝐬 𝐢 𝐂𝐥𝐨𝐮𝐝, 𝐁𝐢𝐠 𝐃𝐚𝐭𝐚.


𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐟𝐚𝐣𝐧𝐢𝐞 𝐭𝐮 𝐛𝐲ć? ✌️

👉 “Jestem w Grid Dynamics Poland już 9 lat. I nigdzie się nie wybieram ;) Firma ciągle rośnie, są nowe wyzwania / mozliwosci, które charakteryzuje duże flexibility, czyli wybór czy zmiana projektu w trakcie współpracy. No i mamy fajny internship program, w którym inwestujemy w talenty :)” - Sergey P., Location Lead.

👉 “W Grid Dynamics nie ma utartych procedur. Szanowane są inicjatywy, co angażuje nas pracowników do aktywnego kształtowania naszej i firmowej codzienności..” - Joanna Bruhn, Talent Acquisition Specialist.

👉 “Cenię Grid Dynamics za ludzi, energię, chęć pomagania i rozwój. Tutaj każdy jest dla drugiego człowieka.” - Adrianna Machul, Office Specialist.𝐂𝐨 𝐬ł𝐲𝐜𝐡𝐚ć 𝐰 𝐫𝐞𝐤𝐫𝐮𝐭𝐚𝐜𝐣𝐚𝐜𝐡?

Aktualnie w Grid Dynamics Polska jest ok. 30 𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐨𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐫𝐞𝐤𝐫𝐮𝐭𝐚𝐜𝐣𝐢.


Aktualnie najbardziej poszukiwani są 📣

👉 𝐉𝐚𝐯𝐚 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫𝐳𝐲 (𝐀𝐖𝐒)

👉 𝐅𝐫𝐨𝐧𝐭𝐞𝐧𝐝 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫𝐳𝐲 (𝐀𝐧𝐠𝐮𝐥𝐚𝐫, 𝐑𝐞𝐚𝐜𝐭, 𝐍𝐨𝐝𝐞.𝐣𝐬, 𝐕𝐮𝐞.𝐣𝐬)

👉 𝐁𝐢𝐠 𝐃𝐚𝐭𝐚 (𝐒𝐜𝐚𝐥𝐚/𝐏𝐲𝐭𝐡𝐨𝐧) 𝐈𝐧ż𝐲𝐧𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐢𝐞

👉 𝐃𝐞𝐯𝐎𝐩𝐬 (𝐊𝐮𝐛𝐞𝐫𝐧𝐞𝐭𝐞𝐬/𝐀𝐖𝐒/𝐀𝐳𝐮𝐫𝐞) 𝐈𝐧ż𝐲𝐧𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐢𝐞

Aplikuj na stronie 👉 https://bit.ly/3Bgtxxt


🎯 𝐆𝐝𝐚ń𝐬𝐤𝐢 𝐆𝐫𝐢𝐝 Dynamics 𝐰𝐲𝐰𝐚𝐫ł 𝐧𝐚 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐚𝐫𝐝𝐳𝐨 𝐝𝐨𝐛𝐫𝐞 𝐰𝐫𝐚ż𝐞𝐧𝐢𝐞! 🤝 Moje serce skradł 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦 𝐝𝐥𝐚 𝐭𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭ó𝐰, do którego nabór odbywa się cyklicznie. Szczegóły 👇 💬


👉 𝐏𝐨𝐥𝐞𝐜𝐚𝐦 𝐩𝐫𝐚𝐜ę 𝐰 𝐆𝐫𝐢𝐝 𝐃𝐲𝐧𝐚𝐦𝐢𝐜𝐬 𝐤𝐚ż𝐝𝐞𝐦𝐮, 𝐝𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐠𝐨 𝐰𝐩ł𝐲𝐰, 𝐟𝐚𝐣𝐧𝐨ść 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲, 𝐫𝐨𝐳𝐰ó𝐣 𝐢 𝐛𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐞ń𝐬𝐭𝐰𝐨 𝐳𝐚𝐭𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐬ą 𝐰𝐚ż𝐧𝐞.


PS. Jesteś fajną firmą TECH? Masz swoją siedzibę lub oddział w 3city? I aktywnie rekrutujesz? Napisz do mnie!


24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page